PAWEŁ KURYŁOWICZ

Jeden z założycieli K&S Investments, spółki inwestującej w nieruchomości w Warszawie i Londynie. W marcu 2018 poprowadził projekt REMONT W 30 DNI, w którym to wykonał ekspresową metamorfozę mieszkania w centrum Warszawy, a całość udokumentował poprzez daily vlog na kanale YouTube.

Pierwszy raz zetknął się z nieruchomościami na studiach. Był rok 2007, mieszkał w Londynie i zaczął pracować dla człowieka który posiadał ponad 30 domów na wynajem. Domy te były podzielone na mieszkania lub pokoje, a Paweł zajmował się ich wynajmem i organizacją pracy osób które je remontowały i przygotowywały dla nowych najemców.

W 2013 kupił swoje pierwsze mieszkanie w Warszawie i po remoncie wynajął je dwóm studentom z Erasmusa.

Przez ponad 4 lata nieruchomości były jego dodatkowym zajęciem. Pracował na etacie w międzynarodowej firmie, a po godzinach doglądał inwestycji. W 2017 rozstał się ze światem korporacji i obecnie wraz ze wspólnikiem prowadzi dwie spółki inwestujące w nieruchomości w Warszawie i w Londynie. Kupują mieszkania, dodają do nich wartość, a później je sprzedają lub wynajmują.

Sprawdź Instagram Pawła, na którym dzieli się szczegółami swoich inwestycji w Polsce i Anglii.


DAREK MATCZAK

Ma 37 lat i na co dzień pracuję na etacie w korporacji. Z wykształcenia historyk. Z żoną i dwójką dzieci mieszka w Warszawie.

Nieruchomościami razem z żoną zajmuje się od 10 lat. Zaczynali od dwóch mieszkań w Łodzi, które każde z nich kupiło dla siebie za czasów kawalerskich/panieńskich.

Gdy się poznali i zamieszkali razem w Warszawie, postanowili je wynająć. I tak to się zaczęło. Obecnie posiadają 7 mieszkań na wynajem i 1 lokal użytkowy w Warszawie i Łodzi.


Jest to dla nich dodatkowe źródło dochodu oraz gwarancja emerytury w przyszłości.

Więcej o Darku o jego inwestycjach możesz przeczytać na jego stronie internetowej Jasny Najem. Więcej o Darku z prywatnej strony znajdziesz na koncie Instagram Darka.