51

Odcinki

Setki

Godzin Rozmów

45695

Odsłuchań

Paweł Kuryłowicz

Jeden z założycieli K&S Investments, spółki inwestującej w nieruchomości w Warszawie i Londynie.
W marcu 2018 poprowadził projekt REMONT W 30 DNI, w którym to wykonał ekspresową metamorfozę mieszkania w centrum Warszawy, a całość udokumentował poprzez daily vlog na kanale YouTube

Pierwszy raz zetknął się z nieruchomościami na studiach. Był rok 2007, mieszkał w Londynie i zaczął pracować dla człowieka który posiadał ponad 30 domów na wynajem. Domy te były podzielone na mieszkania lub pokoje, a Paweł zajmował się ich wynajmem i organizacją pracy osób które je remontowały i przygotowywały dla nowych najemców.

W 2013 kupił swoje pierwsze mieszkanie w Warszawie i po remoncie wynajął je dwóm studentom z Erasmusa.

Przez ponad 4 lata nieruchomości były jego dodatkowym zajęciem. Pracował na etacie w międzynarodowej firmie, a po godzinach doglądał inwestycji. W 2017 rozstał się ze światem korporacji i obecnie wraz ze wspólnikiem prowadzi dwie spółki inwestujące w nieruchomości w Warszawie i w Londynie. Kupują mieszkania, dodają do nich wartość, a później je sprzedają lub wynajmują.

Darek Matczak

Ma 38 lat i na co dzień pracuję na etacie w korporacji. Z wykształcenia historyk. Z żoną i dwójką dzieci mieszka w Warszawie. Nieruchomościami razem z żoną zajmuje się od 10 lat. Zaczynali od dwóch mieszkań w Łodzi, które każde z nich kupiło dla siebie za czasów kawalerskich/panieńskich.

Gdy się poznali i zamieszkali razem w Warszawie, postanowili je wynająć. I tak to się zaczęło. Obecnie posiadają kilka mieszkań na i lokali użytkowy w Warszawie i Łodzi. Jest to dla nich dodatkowe źródło dochodu oraz gwarancja emerytury w przyszłości.

Inwestuj w nieruchomości
pracując na etacie!

KorpoLandlord to podcast dla ludzi pracujących na etacie i chcących zainwestować w nieruchomości. Paweł i Darek co dwa tygodnie spotykają się i omawiają tematy związane z rynkiem najmu, remontami, obrotem mieszkań, kredytami, podatkami i ... wszystkim co łączy się z zarabianiem na nieruchomościach.

Gdzie słuchać KorpoLandlorda?

Dodaj nas na swojej ulubionej aplikacji podcastowej i bądź na bierząco z nowymi odcinkami.